שם:   טלפון:   מייל:   תוכן:  
שלח

מצלמות המהירות החדשות

פרויקט אכיפה א-3 של המשטרה נכנס לחיינו בפברואר 2012 כאשר עד כה הוצבו ברחבי המדינה 16 מצלמות רמזור האוכפות גם מהירות (בצבע כתום כהה) ו-6 מצלמות מהירות (בצבע אפור). מלבדן קיימות מצלמות המוצבות בצמתים האוכפות גם עבירות מהירות.
כמה עובדות על המצלמות החדשות:

1.   מצלמות המהירות והרמזור החדשות (מסוג "גאסטו"GS-11  הן דיגיטליות, ותצלומיהן באיכות גבוהה משמעותית מאלה שהפיקו בעבר המצלמות המיושנות אשר השתמשו בסרטי צילום.

2. מדידת המהירות מתבצעת על ידי מדידת ההשראה המגנטית שיוצרים כלי רכב אשר חולפים על-פני לולאות מתכת. הלולאות הוטמנו בכביש בתוך האספלט בסמוך למצלמות.

3 מצלמות אלה ה-11GS (הגאסטו) אוספות את כל הנתונים בזמן אמת

4. למצלמה יש בנק זיכרון המספיק לכ- 5,000 תמונות כאשר התמונות שמצולמות מקוטלגות לפי תאריך, מספר הרישוי של כלי הרכב ומהירותו

5. התמונות נשלחות בזמן אמת למוקד התפעול הארצי דרך רשת סלולארית ואחר כך התמונות מועברות למערכת המחשב המשטרתית תוך מספר שעות קטן.  קיימת היכולת לשלוח את הדו"ח למבצע העבירה בתוך 96 שעות.

מצלמות הרמזור  מצלמות כל רכב הנוסע במהירות החורגת  מהמהירות שנקבעה באותו כביש.

נתפסת בעינה של המצלמה , תן לעו"ד לתעבורה מנוסה שיבחן את התמונה ואת הנסיבות וינסה להקל את עונשך. לייעוץ חינם נא הקש על "צור קשר" בדף הבית או תתקשר לעו"ד צרפתי אורה טלפון 052-6999624.