שם:   טלפון:   מייל:   תוכן:  
שלח

אודותי

משרד עורכי דין במשפט פלילי ותעבורה

שמי צרפתי אורה , עורכת דין המתמחה בתחום הפלילי והתעבורה ובעלת משרד העוסק בייצוג חשודים ונאשמים בתיקים פליליים ובתיקי תעבורה. המשרד הוקם במטרה לתת ללקוחותיי את הייצוג המקצועי הטוב ביותר בזמן אמת לצד ליווי אישי לכל אורך התהליך.


שירתתי במשטרת ישראל במשך 28 שנים כחוקרת משטרה בתחומים רבים ומגוונים. במסגרת עבודתי ייצגתי את המשטרה בבית המשפט בהארכות מעצר,ובהוצאת צווים שיפוטיים. עבדתי מול התביעה המשטרתית, הפרקליטות ,שירותי הרווחה והרשויות המקומיות.

אני בעלת תואר ראשון במשפטים (L.L.Bׂ) של המסלול האקדמי המכללה למנהל. ובנוסף, אני מקפידה להתעדכן בחידושי החוק והפסיקה בהשתלמויות שונות של לשכת עורכי הדין בקביעות ובאופן שוטף.

התמחיתי בבית המשפט לתעבורה בת"א אצל  שופט תעבורה.

בבית המשפט היתה לי הזדמנות נדירה להכיר לעומק את עבודת השופט, סדרי הדין באולם בית המשפט ואת המתרחש מאחורי הקלעים בדרך להכרעתו המשפטית של השופט. 

כיום הנני חברה בועדת התעבורה המחוזית של לשכת עורכי הדין.

הידע הרב שצברתי במרוצת השנים במערכת אכיפת החוק והעבודה עם הגורמים השונים מאפשרים לי להעניק ללקוחותיי את השירות המקצועי הטוב ביותר והצלחות המשרד מדברות בעד עצמן.

משרד עו"ד אורה צרפתי עוסק בייצוג נהגים בעבירות תעבורה במיוחד לנורמטיביים אשר אינם יודעים כיצד לפעול. ציבור זה של אנשים זקוק לסיוע והגנתו של עורך דין המומחה בעבירות תעבורה אשר יספק לו ייעוץ, הדרכה, טיפול והגנה משפטיים ומקצועיים מול רשויות אכיפת החוק.

משרדי חרט על דגלו לספק טיפול מקצועי, יעיל וקפדני וכן לתת יחס מסור, אמין ואישי לכל לקוחותי.